Wiele. Zderzenie karetki z peugoetem - jedna osoba ranna

czwartek, 31 marca 2016 r., 15:37
fot. AL

Jedna osoba trafiła do szpitala na skutek zdarzenia, do którego doszło w czwartkowe popołudnie w Wielu (gm. Karsin). Karetka pogotowia zderzyła się tam z samochodem osobowym marki peugeot.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 13. w Wiele. Póki co szczegółowe okoliczności zdarzenia nie są znane.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 31-letni kierowca vw crafter, mieszkaniec powiatu chojnickiego jadąc w kierunku Karsina zderzył się z peugeotem 308, którym kierowała 37-latka, mieszkanka Świecia. W wyniku tego wypadku pasażerka osobówki trafiła do szpitala. Kierowcy wszystkich samochodów byli trzeźwi - informuje rzecznik kościerskiej policji, Piotr Kwidziński.

Kierujący byli trzeźwi.

W akcji ratowniczej uczestniczyli OSP Wiele, OSP Karsin, JRG Kościerzyna oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zajścia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.