Karsin. 12-letnia Ewa odnaleziona

wtorek, 29 marca 2016 r., 08:48
fot. archiwum

Kościerska policja poszukiwała 12-letnią Ewę. Dziewczynka ostatni raz była widziana w poniedziałek około godziny 20. na ulicy Długiej w Karsinie. 12-latka została odnaleziona we wtorkowe przedpołudnie. Jest cała i zdrowa.

Jak informuje rzecznik kościerskiej policji, Piotr Kwidziński, 12-letnia Ewa w poniedziałek, 28 marca około godz. 20.00 wyszła z domu w Karsinie. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca pobytu, ani nie skontaktowała się z opiekunami.

Rysopis: zaginiona jest szczupłej budowy ciała, ma ok. 165 cm wzrostu, niebieskie oczy i włosy do ramion koloru blond. W dniu zaginięcia ubrana była: w czarną kamizelkę z kapturem bez rękawów, bluzę, niebieskie spodnie dresowe, obuwie new balance niebieskie z białą podeszwą.

W przypadku posiadania informacji, które mogą pomóc w odnalezieniu dziewczynki, prosi się o kontakt z Komendą Powiatową w Kościerzynie (ul. Zg. Ks. Zmartwychwstańców 2), tel. 58 680 32 22 lub dzwoniąc pod numer alarmowy 997 i 112.

Aktualizacja - godz. 11.20

- O godz. 10.00 nasi funkcjonariusze w wyniku podjętych czynności poszukiwawczych w Karsinie na jednej z ulic znaleźli poszukiwaną. 12-latka została przekazana opiekunom - informuje rzecznik kościerskiej policji, Piotr Kwidziński.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.