Marcin Piotrzkowski oficjalnie na czele kościerskiej Policji

środa, 16 marca 2016 r., 11:17
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

We wtorek odbyła się uroczystość wprowadzenia nowego Komendanta Powiatowego Policji w Kościerzynie. Na czele kościerskich funkcjonariuszy stanął mł. insp. Marcin Piotrzkowski, dotychczasowy wiceszef komendy w Pruszczu Gdańskim. Nowego komendanta wprowadził i przedstawił policjantom komendant wojewódzki insp. Jarosław Rzymkowski.

Jak już informowaliśmy, decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańską pełniącym obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Kościerzynie został mł. insp. Marcin Piotrzkowski. Uroczystość wprowadzenia nowego szefa do komendy odbyła się we wtorek przy udziale zwierzchnika garnizonu pomorskiego insp. Jarosław Rzymkowski.

Mł. insp. Marcin Piotrzkowski ma 46 lat. W Policji służy od 25 lat. W policyjne szeregi wstąpił w 1991 roku. Najpierw w Oddziałach Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. Następnie służył w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gdańsku jako policjant służby kryminalnej. W 1996 roku ukończył Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie. Na początku 2008 roku objął stanowisko Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej w Gdyni.

Od 30 grudnia 2008 roku do poniedziałku pełnił funkcję zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pruszczu Gdańskim. Z dniem 15 marca został mianowany na stanowiska pełniącego obowiązku Komendanta Powiatowego Policji w Kościerzynie. Kolejnym etapem jego kariery było stanowisko I Zastępcy Komendanta Komendy Policji w Pruszczu Gdańskim.

AL
info. KPP Kościerzyna


Nie ma jeszcze żadnych opinii do tego artykułu. Masz szansę skomentować go jako pierwszy.