Mł. insp. Marcin Piotrzkowski nowym szefem kościerskiej policji

wtorek, 15 marca 2016 r., 11:13
fot. internet/KPP Kościerzyna

Od wtorku, 15 marca na czele kościerskiego garnizonu Policji stanie mł. insp. Marcin Piotrzkowski. Tym samym przejmie on schedę po insp. Andrzeju Czai, który w lutym przeszedł na emeryturę. Nowy szef komendy dotychczas pełnił funkcję zastępcy Komendanta Powiatowego w Pruszczu Gdańskim.

Kościerska komenda ma już nowego komendanta. Od wtorku obowiązki szefa kościerskich funkcjonariuszy powierzono mł. insp. Marcinowi Piotrzkowskiemu. Jego oficjalne wprowadzenie do komendy ma się odbyć po południu.

Mł. insp. Marcin Piotrzkowski ma 46 lat. W Policji służy od 25 lat. W policyjne szeregi wstąpił w 1991 roku. Od 30 grudnia 2008 roku do poniedziałku pełnił funkcję zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pruszczu Gdańskim. Z dniem 15 marca został mianowany na stanowiska pełniącego obowiązku Komendanta Powiatowego Policji w Kościerzynie.

Przypomnijmy, że roszady na najważniejszym stanowisku w Komendzie Powiatowej Policji w Kościerzynie spowodowane jest przejściem na emeryturę insp. Andrzeja Czai.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.