Policjanci zapraszają na dzień otwarty komendy

wtorek, 16 lutego 2016 r., 15:09
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

W środę, 17 lutego wszyscy chętni będą mieli okazję przyjrzeć się pracy funkcjonariuszy policji od kuchni. Policjanci zapraszają bowiem na dzień otwarty. Drzwi komendy będą otwarte od godziny 9 do 13.

Komenda Powiatowa Policji w Kościerzynie, jak co roku w okresie ferii zimowych udostępnia swoją jednostkę wszystkim, którzy chcieliby zobaczyć, jak wygląda praca policjantów. Tegoroczny dzień otwarty odbędzie się już w środę, 17 lutego w godzinach 9.00 - 13.00.

Zwiedzający będą mogli obejrzeć wyszkolenie psów służbowych oraz najnowsze radiowozy. Funkcjonariusze zaprezentują również kamizelki kuloodporne, kajdanki, hełmy. Każdy odwiedzający będzie mógł je przymierzyć.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.