Skorzewo. Opel wypadł z drogi

poniedziałek, 1 lutego 2016 r., 09:40
fot. archiwum

23-letni mężczyzna trafił do szpitala, po tym jak prowadzony przez niego pojazd wypadł z drogi na trasie Skorzewo - Kościerzyna. Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie.

Około godziny 15.30 służby ratunkowe zostały wezwane do zdarzenia drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej na odcinku między Skorzewem a Kościerzyną. Jak informuje rzecznik kościerskiej policji, Piotr Kwidziński, kierujący oplem kadet 23-letni mężczyzna na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego wypadł z trasy.

23-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do kościerskiego szpitala. Był trzeźwy.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.