Kalisz. Świętowali Dzień Babci i Dziadka

piątek, 22 stycznia 2016 r., 15:30
fot. nadesłane/OK Dziemiany

Święto Babci i Dziadka już od wielu lat wpisane jest w kalendarz uroczystości przedszkolnych. Jest to niezwykły dzień, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Ta wspaniała impreza w świetlicy w Kaliszu odbyła się w piątek, 22 stycznia.

Babcie i dziadków licznie przybyłych na uroczystość im poświęconą powitał i złożył serdeczne życzenia dyrektor Ośrodka Kultury Dariusz Turzyński. Następnie dzieci  pod kierunkiem wychowawców zaprezentowały piękny program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki.

Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Wnuczęta piosenką i wierszem wyraziły wielką miłość i szacunek dla babć i dziadków oraz podziękowały za ciepło i dobroć, które otrzymują od nich każdego dnia. Dziadkowie gorąco oklaskiwali występy, a niejednemu z nich zakręciła się w oku łza.

Dzieci złożyły babciom i dziadkom najserdeczniejsze życzenia, wręczając im własnoręcznie wykonane laurki i upominki, a następnie zaprosiły gości na słodki poczęstunek.

Atmosfera uroczystości była podniosła i rodzinna. To wyjątkowe spotkanie było pełne radości i szczęścia. Dziadkowie byli dumni ze swoich wnuków, a wnuczęta szczęśliwe, że mogły gościć swoich najbliższych. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.
Szczególne podziękowania należą się również rodzicom zaangażowanym w przygotowanie tej wspaniałej uroczystości.

nadesłane/OK Dziemiany

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.