Zgłoś kandydata do Medalu im. Matki Teresy z Kalkuty

czwartek, 14 stycznia 2016 r., 15:49
fot. archiwum

Rozpoczął się nabór wniosków do XIII edycji przyznania Medalu im. Matki Teresy z Kalkuty. Konkurs realizowany jest przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie we współpracy z Powiatową Społeczną Radą ds. Osób Niepełnosprawnych oraz Starostwem Powiatowym w Kościerzynie.

Medal im. Matki Teresy z Kalkuty jest honorową nagrodą przyznawaną raz w roku za wyróżniające się osiągnięcia osób niepełnosprawnych i działania na rzecz osób niepełnosprawnych z terenu powiatu kościerskiego.

Medal przyznany zostanie w kategorii "Zwyczajny niezwyczajny", a więc dla formalnej lub nieformalnej grupy osób niosących pomoc osobom niepełnosprawnym lub osoby fizycznej działającej na rzecz osób niepełnosprawnych, w tym członków rodzin.

Nabór wniosków konkursowych odbędzie się w terminie od 13 do 27 stycznia do godziny 15.00 w sekretariacie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie z dopiskiem: XIII edycja Medalu im. Matki Teresy z Kalkuty.

Osoby składające wnioski konkursowe zobowiązane są do złożenia wypełnionego i podpisanego wniosku w formie papierowej osobiście lub listownie do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, ul. Krasickiego 4, 83-400 Kościerzyna (decyduje data wpływu do sekretariatu). Podmiotami składającymi wnioski mogą być: urzędy gmin, ośrodki pomocy społecznej, organizacje pozarządowe oraz osoby fizyczne z terenu powiatu kościerskiego.

Ogłoszenie wyników konkursu i uroczyste wręczenie "Medalu im. Matki Teresy z Kalkuty" odbędzie się 11 lutego w Światowym Dniu Chorego.

Z regulaminem konkursu można zapoznać się tutaj. Wniosek można pobrać ze strony Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie oraz Starostwa Powiatowego w Kościerzynie.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.