Zaginął podopieczny DPS Cisewie (aktualizacja)

niedziela, 3 stycznia 2016 r., 12:45
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Policjanci i strażacy poszukują podopiecznego Domu Pomocy Społecznej w Cisewiu (gm. Karsin) 57-letniego Leszka R. Mężczyzna opuścił miejsce pobytu w sobotnie popołudnie i do tej pory nie powrócił. Jeśli go widziałeś, skontaktuj się z policją.

Mężczyzna ostatni raz widziany był w sobotę około godziny 13.30. Od tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną ani nie powrócił do miejsca pobytu Domu Pomocy Społecznej w Cisewiu.

Zaginiony to Leszek Rogula. Ma 57 lat. 179 cm wzrostu, masywnej budowy ciała, waga około 85 kg. Włosy krótkie, ciemnyblond. W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę koloru ciemno-zielonego, spodnie koloru ciemnego, buty - kozaki, czapka typu uszatka.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu osoby zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kościerzynie nr tel. 58 6803222 lub 112 i 997.

Aktualizacja - niedziela godz. 15.25
Jak informuje rzecznik kościerskiej policji, Piotr Kwidziński, zakończyły się poszukiwania 57-letniego mężczyzny. Został odnaleziony przez policjantów u swojej matki. Jest cały i zdrowy.

AL


Nie ma jeszcze żadnych opinii do tego artykułu. Masz szansę skomentować go jako pierwszy.