Kościerzyna - Łubiana. Kolizja z udziałem dwóch pojazdów

sobota, 5 grudnia 2015 r., 15:07
fot. AL

Po godzinie 11. służby ratunkowe po raz drugi interweniowały na trasie Kościerzyna - Łubiana. Tym razem zderzenie dwóch pojazdów zakończyło się szczęśliwie dla ich uczestników, którzy nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

Aż do dwóch zdarzeń drogowych niemal w tym samym czasie doszło na krajowej 20 między Kościerzyną a Łubianą. Gdy służby ratunkowe interweniowały przy wcześniejszym zdarzeniu, w którym poszkodowane zostały cztery osoby, zaledwie w odległości kilkudziesięciu metrów zderzyły się dwa samochody osobowe. Opel uderzył w tył poprzedzającego do peugeota.

Szczęśliwie w tym zajściu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.