Karambol w centrum Kościerzyny. Jedna osoba trafiła do szpitala

piątek, 27 listopada 2015 r., 14:39
fot. da

Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło w centrum miasta. Na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Szopińskiego zderzyło się pięć samochodów. Do zdarzenia doszło w piątek przed południem.

Nieprawdopodobnej kierowca ciężarówki, który jechał w kierunku Gdańska, zasłabł za kierownicą. Jego samochód zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zahaczył o busa i zderzył się z innym pojazdem, na który najechał autobus. W zdarzeniu uczestniczył jeszcze jeden samochód, który zderzył się z autokarem.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustalają kościerscy policjanci. Kierowcy, którzy uczestniczyli w zdarzeniu, byli trzeźwi.

DA

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.