Kolejne zwycięstwo, kolejne punkty. Radość szczypiornistek i kibiców

niedziela, 15 listopada 2015 r., 12:29
fot. da

Kościerskie szczypiornistki okazały się lepsze od reprezentantek Jeleniej Góry. Na własnym parkiecie pokonały 28:26 drużynę, która zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Dla podopiecznych Dariusza Męczykowskiego to już trzecie zwycięstwo w PGNiG Superlidze.

- Cieszę się przede wszystkim z progresu gry naszych dziewcząt - mówi trener drużyny z Kościerzyny. - One naprawdę ciężko pracują. Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy nam kibicują i nas wspierają (…). Jestem bardzo zadowolony, bo kończymy właściwie z sześcioma punktami, a przed nami jeszcze mecz w Lublinie. Naszym celem jest utrzymanie się w lidze, ale w dobrym stylu. Chcielibyśmy tych punktów zdobyć jeszcze więcej.

DA

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.