Usłyszał zarzut kradzieży, wyszedł z komendy i poszedł znów kraść

środa, 4 listopada 2015 r., 10:52
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

W poniedziałkowe popołudnie ukradł dwie pary butów sportowych o wartości 1.000 zł. Został zatrzymany przez pracowników ochrony, a następnie przekazany w ręce policji. Noc spędził w areszcie. W środę rano usłyszał zarzut kradzieży. Wyszedł z komendy i poszedł znów kraść. Tym razem łupem 23-latka padł tablet.

W poniedziałek około godziny 16. dyżurny policji odebrał telefon z informacją, że ze sklepu sportowego na terenie Kościerzyny mężczyzna próbuje uciekać ze skradzionym towarem.

- Policjanci szybko pojechali na miejsce i ustalili że 23-latek, mieszkaniec naszego powiatu ukradł ze sklepu sportowego dwie pary obuwia warte 1000 złotych. Łupy włożył pod kurtkę, przeszedł przez linię kas nie płacąc za towar i chciał uciekł ze sklepu. Mężczyznę ujęła obsługa sklepu, a odzyskany w całości towar wrócił do właścicieli - informuje rzecznik kościerskiej policji, Piotr Kwidziński.

23-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego noc spędził w policyjnym areszcie. W środę rano usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, 23-latek zaledwie godzinę po wyjściu z komendy ponownie dopuścił się kradzieży. Tym razem jego łupem padł tablet o wartości około 200 zł. Mężczyznę poszukuje policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.