Powyborcze komentarze: Bonkowski i Zaborowski

wtorek, 27 października 2015 r., 10:21

Znamy już oficjalne wyniki wyborów do Senatu. W naszym regionie walka o mandat senatorski rozegrała się pomiędzy kandydatem PiS a PO. Specjalnie dla naszych Czytelników zapytaliśmy o komentarz wyników zarówno zwycięzcy Waldemara Bonkowskiego, jak i jego największego konkurenta Romana Zaborowskiego.

Z oficjalnymi i szczegółowymi wynikami wyborów do Senatu możecie zapoznać się tutaj. A poniżej przedstawiamy komentarze powyborcze dwóch największych konkurentów w wyścigu po mandat senatorski w naszym okręgu.

Roman Zaborowski
Demokratyczne wybory są nadrzędną wartością. Oczywiście kampanii wyborczej, jak i samym wyborom towarzyszą emocję. Decyzję wyborców przyjmuję z pokorą. Chciałbym podziękować tym, którzy mi zaufali i oddali głos na mnie. Gratuluję też zwycięzcy i życzę mu, żeby godnie reprezentował Kaszuby w Senacie.

Waldemar Bonkowski
Przede wszystkim chciałbym podziękować tym wyborcom, którzy oddali głos na mnie, ale również wszystkim tym, którzy wzięli udział w wyborach i spełnili swój obywatelski obowiązek, a wręcz przywilej. Myślę, że zostało docenione to, co od lat robiłem. Czasami wątpiłem i myślałem, że robię coś źle, ale przezwyciężałem to i pracowałem dalej. I teraz zostało to docenione. Teraz przede mną wyzwanie. Przede wszystkim służba Polsce. Wybór mnie na senatora traktuje jako wielkie zobowiązanie.

AL


Nie ma jeszcze żadnych opinii do tego artykułu. Masz szansę skomentować go jako pierwszy.