Wielki Klincz. Policja z seniorami o oszustwach "na wnuczkach"

środa, 21 października 2015 r., 14:32
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

We wtorek w sali wiejskiej w Wielkim Klinczu odbyło się spotkanie z seniorami poświęcone problematyce oszustw dokonywanych na szkodę osób starszych i niepełnosprawnych, tzw. "na wnuczka" oraz bezpieczeństwa na drodze. Organizatorem spotkania byli Komendant Powiatowy Policji w Kościerzynie oraz Urząd Gminy Kościerzyna.

Spotkanie dotyczyło: oszustw dokonywanych na szkodę osób starszych i niepełnosprawnych, tzw. "na wnuczka" oraz bezpieczeństwa na drodze. W trakcie debaty omówiono zagadnienia dotyczące ofiar tych przestępstw i wypadków samochodowych. Naczelnik Ruchu Drogowego podkom. Rafał Hewelt przedstawił z kolei zagrożenia wynikające z nieprzestrzegania przepisów ruchu drogowych i konieczności zakładania odblasków przez pieszych.

Organizatorami debaty byli: Komendant Powiatowy Policji w Kościerzynie insp. Andrzej Czaja oraz wójt gminy Kościerzyna Grzegorz Piechowski.

KPP Kościerzyna

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.