Dobrogoszcz. Kościerskie morsy zainaugurowały sezon

wtorek, 6 października 2015 r., 08:32
fot. da

Dodatnie temperatury im niestraszne. Morsy z kościerskiego klubu oficjalnie zainaugurowały sezon. W Dobrogoszczu kilkudziesięciu amatorów zimnych kąpieli wspólnie zanurzyło się w wodzie.

- To jest nasze hobby - mówi Radosław Flisikowski, prezes Kościerskiego Klubu Morsów "Forrest Gump". Dobrze się przy tym bawimy. Spotykamy się w gronie znajomych i przyjaciół, a wielu z nas wierzy w to, że kąpiel w zimnej wodzie ma właściwości prozdrowotne.

Sami macie ochotę sprawdzić? W Dobrogoszczu kościerskie morsy spotykają się w każdą niedzielę. Kąpiel rozpoczynają około godz. 13

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.