58-latek stracił prawo jazdy trzech kategorii za jazdę na podwójnym gazie

środa, 2 września 2015 r., 08:44
fot. archiwum

We wtorkowe popołudnie kościerscy funkcjonariusze udaremnili dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy. 58-latkowi zatrzymano prawo jazdy trzech kategorii..

- We wtorek około godziny 15.00 funkcjonariusze ruchu drogowego zatrzymali do kontroli VW Vento, za kierownicą którego siedział 58-letni mieszkaniec Niedamowa. Od mężczyzny wyczuwalna był woń alkoholu, więc policjanci poddali go badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Wydmuchał ponad promil - informuje rzecznik kościerskiej policji, Piotr Kwidziński.

58-letniemu kierowcy zatrzymano prawo jazdy kategorii A, B i T.

Przypomnijmy, że za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat dwóch.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.