Dobry zawód = większe szanse na rynku pracy!

piątek, 28 sierpnia 2015 r., 15:25
fot. nadesłane

Wybór drogi zawodowej nie należy do rzeczy łatwych. Należy uwzględnić nie tylko nasze predyspozycje, ale i wymagania rynku pracy. Często, absolwenci szkół mają trudności ze znalezieniem pracy, ponieważ ich zawód jest mało pożądany przez potencjalnych pracodawców. Dlatego tak ważne jest nieustanne podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych umiejętności.

Doskonałą alternatywą jest uzupełnienie swojej wiedzy w szkole policealnej. Taką właśnie możliwość daje Centrum Nauki i Biznesu "Żak". W ŻAKu istnieje możliwość zdobycia DWÓCH zawodów w JEDNYM czasie! Edukacja tu trwa rok lub dwa lata. Dużą popularnością w Gdańsku cieszą się kierunki: agent celny, dekorator wnętrz, instruktor fitness, opiekunka środowiskowa, technik informatyk oraz technik eksploatacji portów i terminali. Natomiast w Gdyni: agent celny, bibliotekarz, opiekun medyczny, rysunek i malarstwo, terapeuta ds. uzależnień, technik informatyk oraz technik masażysta.

Z szerokiej oferty edukacyjnej mogą skorzystać zarówno absolwenci szkół średnich (matura nie jest wymagana), osoby dorosłe chcące zdobyć dodatkowe kwalifikacje zawodowe, jak i studenci.

Warto dodać, że "Żak" nie pobiera tzw. wpisowego oraz bezpłatnie wydaje zaświadczenia do ZUS-u, KRUS-u, MOPS-u i innych urzędów. Wszystkie zajęcia odbywają się w trybie zaocznym (weekendowym).

Dzięki rozbudowanemu programowi partnerskiemu, słuchacze szkoły mogą korzystać z rabatów u kilkuset partnerów na terenie całego kraju. "Żak" to nie tylko nauka, ale także zabawa - szkoła organizuje imprezy i spotkania dla swoich słuchaczy. Ponadto częste konkursy i współpraca przy wielu wydarzeniach kulturalnych i  rozrywkowych w mieście wyróżniają "Żaka" na tle innych placówek tego typu.

Forma kształcenia proponowana przez Centrum Nauki i Biznesu Żak stanowi doskonałą możliwość podniesienia kwalifikacji, oraz  zwiększenia swojej atrakcyjności w oczach pracodawców. Kto wie, który punkt w CV zadecyduje o tym, że to właśnie Ty dostaniesz upragnioną pracę? 

Wejdź na www.gdansk.zak.edu.pl lub www.gdynia.zak.edu.pl i sprawdź pełną ofertę szkoły w wybranym mieście!

Już dziś zarezerwuj sobie miejsce na wybranym kierunku wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Zapraszamy naszych sekretariatów:
Gdańsk ul. Targ Drzewny 3/7
Gdynia ul. 10 Lutego 33

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.