Trzech młodych mężczyzn odpowie za zniszczenie ogrodzenia

czwartek, 23 lipca 2015 r., 11:23
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Kara do pięciu lat pozbawienia wolności grozi trzem młodym mężczyznom, którzy w miniony weekend uszkodzili ogrodzenie posesji w jednej z miejscowości gminy Kościerzyna. Straty właściciel oszacował na około 7.000 zł. 18, 19 i 22-latek już usłyszeli zarzuty. Niedługo staną też przed sądem, gdzie odpowiedzą za swój czyn.

W poniedziałek policjanci otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu ogrodzenia posesji w jednej z miejscowości gminy Kościerzyna. Straty wstępnie oszacowano na około 7.000 zł.

- Funkcjonariusze natychmiast zajęli się sprawą i ustalili, że przestępstwa dokonano w miniony weekend. Kryminalni bardzo szybko wpadli na trop sprawców. Funkcjonariusze ustalili tożsamość sprawców i w policyjnym areszcie zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 18,19 i 22 lat - informuje rzecznik kościerskiej policji, Piotr Kwidziński.

Jak dodaje, wszyscy trzej przyznali się do zarzuconego im czynu. W środę usłyszeli zarzut uszkodzenia mienia. Grozi im za to kara pozbawienia wolności do lat pięciu.

Cała trójka wczoraj przyznała się do zarzucanego im czynu i usłyszała zarzut uszkodzenia mienia. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.