Kościerzyna. Targi Edukacji i Pracy za nami

środa, 24 czerwca 2015 r., 17:11
fot. da

Swoje oferty prezentowali pracownicy pośredniaka, przedstawiciele prywatnych uczelni i reprezentanci agencji zatrudnienia. Targi Edukacji i Pracy w Kościerzynie zorganizowane zostały już po raz trzeci.

- W jednym miejscu zgromadziliśmy przedstawicieli kilkunastu instytucji - mówi Aleksandra Wenta z Młodzieżowego Centrum Kariery w Kościerzynie. - To spore ułatwienie dla osób poszukujących pracy i młodych ludzi, którzy stoją przed wyborem dalszego kierunku kształcenia.

W ofertach wystawców przebierali głównie uczniowie. Targi Edukacji i Pracy zorganizowano na parterze Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, gdzie działa między innymi Młodzieżowe Centrum Kariery.

DA

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.