Zaginął 81-letni mężczyzna - szuka go policja (aktualizacja)

poniedziałek, 11 maja 2015 r., 16:19
fot. archiwum

Policjanci z Kościerzyny poszukują zaginionego 81-letniego Jana K. Mężczyzna w poniedziałek, 11 maja około godziny 14.30. wyszedł z domu w Nowej Wsi Kościerskiej i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie nawiązał też żadnego kontaktu z rodziną oraz środowiskiem znajomych. Mężczyzna choruje na zaniki pamięci.

O zaginięciu policję powiadomiła córka. Dotychczas policjanci sprawdzili kontakty zaginionego, miejsca, w których mógł przebywać. W chwili obecnej policjanci i strażacy przeczesują lasy w pobliżu miejsca przebywania. Funkcjonariusze nie zdołali ustalić obecnego miejsca pobytu zaginionego.

Rysopis zaginionego:
wiek z wyglądu 80 lat,
ok. 170 cm wzrostu,
waga około 85 kg,
krępa budowa ciała, włosy krótkie kol. siwego

W chwili zaginięcia mógł być ubrany w kalosze, zieloną kurtkę kożuchową, brązowe spodnie. Zaginiony porusza się z psem koloru jasny brąz. Wabi się "Sonia".

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego, lub widziały mężczyznę po 14.30 dziś, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji Kościerzynie pod nr tel. 58-680-32-22 albo najbliższą jednostką Policji pod nr tel. 997.

Aktualizacja - poniedziałek godz. 18.00
Jak informuje rzecznik kościerskiej policji, Piotr Kwidziński mężczyzna został odnaleziony przez policjantów i strażaków oraz pracowników Nadleśnictwa Kościerzyna w Skorzewie. Jest cały i zdrowy.

KPP Kościerzyna


Nie ma jeszcze żadnych opinii do tego artykułu. Masz szansę skomentować go jako pierwszy.