Rusza Kaszubska Akademia Przedsiębiorczości

Skorzystaj z bezpłatnych szkoleń i konsultacji!

środa, 8 kwietnia 2015 r., 11:23
fot. nadesłane

Masz pomysł na biznes, ale nie jesteś pewien od czego zacząć? Chcesz rozwijać firmę, ale chciałbyś podzielić się swoimi planami z doświadczonymi przedsiębiorcami? Zapisz się do Kaszubskiej Akademii Przedsiębiorczości i skorzystaj z bezpłatnych szkoleń, doradztwa i konsultacji dla przedsiębiorców.

W Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Kościerzynie w maju rusza Kaszubska Akademia Przedsiębiorczości. Udział we wszystkich działaniach akademii jest bezpłatny, a mogą z niej skorzystać osoby z terenu powiatu kartuskiego i kościerskiego, które chcą założyć własną działalność lub prowadzą swoja firmę nie dłużej niż trzy lata.

W ramach projektu jego uczestnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnych szkoleń m.in. z pisania biznesplanu, podstaw księgowości i marketingu oraz indywidualnego doradztwa z zakresu prawa, biznesu, marketingu, księgowości oraz zewnętrznego finansowania firmy.

Aby wziąć udział w projekcie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie www.inkubatorkoscierzyna.com.pl lub w siedzibie Inkubatora Przedsiębiorczości przy ul. Przemysłowej 3 w Kościerzynie.

Więcej informacji o projekcie można uzyskać pod pod numerem tel. (58) 333 90 15 lub mailowo biuro@inkubatorkoscierzyna.com.pl.

Zgłoszenia przyjmowane są do 24 kwietnia. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.