Kościerzyna. Jak nie paść ofiarą oszustw "na wnuczka"?

czwartek, 26 marca 2015 r., 12:35
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Komendant Powiatowy Policji w Kościerzynie wspólnie z Domem Pomocy Społecznej w Cisewiu, w gminie Karsin organizują debatę społeczną. W piąte, od 10.00 do 12.00 w DPS Cisewie, odbędzie się debata społeczna dotycząca oszustw dokonywanych na szkodę osób starszych i niepełnosprawnych, metodą "na wnuczka" oraz bezpieczeństwa na drodze.

Podczas debaty zostaną przedstawione działania podejmowane przez Policję oraz Gminne i Miejskie Ośrodki Pomocy Społecznej w powiecie kościerskim, które mają na celu ochronę przed tego rodzaju przestępstwami. Organizatorami debaty są: Komendant Powiatowy Policji w Kościerzynie insp. Andrzej Czaja oraz Dyrektor DPS w Cisewiu Irena Trzcińska.

W trakcie debaty grono ekspertów, wśród których są przedstawiciele Policji oraz Gminnych i Miejskich Ośrodków Pomocy Społecznej w powiecie kościerskim, omówią podejmowane działania pomocowe na rzecz ofiar tych przestępstw.

nadesłane:KPP Kościerzyna

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.