Weź udział w maratonie rowerowym KaszebeRunda 2015!

środa, 25 marca 2015 r., 16:09
fot. archiwum

KaszebeRunda 2015 to rekreacyjno - sportowa impreza skierowana do wszystkich kolarzy i amatorów jazdy na rowerze. Trasa rajdu biegnie przez Szwajcarię Kaszubską, na całej długości dostarczając niesamowitych wrażeń i emocji. Wciąż można się jeszcze zapisać do udziału w maratonie, tegoroczna edycja przewiduje limit miejsc do 900 uczestników.

Rekreacyjno-sportowy maraton rowerowy KaszebeRunda jest skierowany do wszystkich kolarzy i amatorów jazdy na rowerze. Start imprezy przewidziano na 31 maja bieżącego roku.

W ramach KaszebeRundy przewidziano trzy różne trasy biegnące poprzez teren Szwajcarii Kaszubskiej, o różnej długości i stopniu trudności. Najdłuższa pętla liczy 225km, mniejsze odpowiednio 125 i 65km, wszystkie rozpoczynają się i kończą w Kościerzynie.

W maratonie rowerowym może wystartować każdy, kto ukończył 18 lat. Osoby niepełnoletnie mogą wystartować pod opieką prawnego dorosłego opiekuna. Tegoroczna edycja przewiduje limit miejsc do 900 uczestników.

Zapisać się można drogą elektroniczną, poprzez formularz na stronie internetowej maratonu.

źródło:kaszeberunda.pl
oprac. MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.