VIII Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie

piątek, 20 lutego 2015 r., 11:20
fot. nadesłane/UM Kościerzyna

W środę w trzech kościerskich szkołach ponadgimnazjalnych przeprowadzony został drugi etap VIII edycji Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie pn. "Jestem uczestnikiem ruchu drogowego".

Uczniowie zmierzyli się z testem, na którego rozwiązanie mieli 60 min. Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 27 lutego 2015 r. Finaliści pod koniec marca przedstawią autorskie projekty wspólnych inicjatyw społecznych, dotyczących poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego w swoim miejscu zamieszkania. Projekty muszą przygotować i dostarczyć do Straży Miejskiej w Kościerzynie do dnia 13 marca 2015 r.

Przypomnijmy, że głównymi organizatorami Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie są Straż Miejska w Gdańsku oraz Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna. Do udziału zgłosiły się straże miejskie i gminne z Człuchowa, Gniewu, Kościerzyny, Kwidzyna, Pelplina, Pruszcza Gdańskiego, Sopotu i Tczewa.

Honorowy patronat nad Olimpiadą Wiedzy o Bezpieczeństwie objął Burmistrz Miasta Kościerzyna.

UM Kościerzyna

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.