Kościerzyna. Kobieta dźgnęła nożem mężczyznę - 36-latek nie żyje

poniedziałek, 16 lutego 2015 r., 10:03
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie w jednym z kościerskich mieszkań. Najprawdopodobniej podczas kłótni 45-letnia kobieta nożem kuchennym ugodziła 36-latka. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie po paru godzinach zmarł. Kobieta w chwili zdarzenia miała 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Tragedia rozegrała się w sobotę około godziny 13. w Kościerzynie. Wówczas kościerscy funkcjonariusze zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań na terenie miasta.

- Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci ustalili, że pomiędzy znajomymi doszło do kłótni, w wyniku której kobieta dźgnęła mężczyznę nożem kuchennym. 36-latek został przetransportowany do kościerskiego szpitala, gdzie po paru godzinach zmarł - informuje rzecznik kościerskiej policji, Piotr Kwidziński.

Funkcjonariusze dokonali oględzin miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków.

45-letnia kobieta trafiła do policyjnego aresztu. W chwili zdarzenia była pijana. Policyjny alkotest wykazał, że miała 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna był trzeźwy.

W poniedziałek 45-latka zostanie doprowadzona przed oblicze prokuratura.

Szczegółowe okoliczności zajścia ustala kościerska policja pod nadzorem miejscowej prokuratury.

Anna Lehmann

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.