Pierwsze decyzje radnych gminy Kościerzyna. Szefowie komisji wybrani

piątek, 12 grudnia 2014 r., 15:47
fot. da

Radni gminy Kościerzyna już wiedzą, w jakich komisjach będą pracowali przez najbliższe cztery lata. Ustalenie składów osobowych czterech zespołów było głównym tematem wtorkowej sesji.

Obrady rozpoczęły się z kilkudziesięciominutowym opóźnieniem, bo radni dyskutowali jeszcze w kuluarach. Gdy już przystąpili do podejmowania uchwał, wszystko przebiegało bardziej sprawnie. Dzięki temu już wiadomo, kto będzie przewodniczył poszczególnym zespołom. I tak: pracami komisji budżetu oraz rozwoju gospodarczego kierował będzie Daniel Gierszewski. Marian Seyda szefować będzie komisji, która zajmowała się będzie sprawami oświaty, zdrowia, kultury i spraw socjalnych. Pracę komisji rolnictwa i leśnictwa organizował będzie Wojciech Burandt.

I jeszcze bardzo ważna komisja rewizyjna, która spełnia funkcję kontrolną. Jej przewodniczącym został Bogdan Mański, a wiceprzewodniczącą Bożena Cieszyńska.

DA

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.