Co dalej z byłym starostą? Piotr Lizakowski gotowy do pracy w Urzędzie Miasta

środa, 10 grudnia 2014 r., 20:26
fot. archiwum/da

Stracił posadę starosty, ale o pracę raczej nie musi się martwić. Piotr Lizakowski planuje objąć stanowisko dyrektora Biura Obsługi Placówek Oświatowych Urzędu Miasta. To właśnie tam pracował zanim został starostą. W momencie objęcia władzy w powiecie poszedł na urlop bezpłatny. Teraz zamierza wrócić do magistratu.

O swoich planach zawodowych Piotr Lizakowski poinformował dziennikarzy tuż po środowej sesji. - Jestem urlopowanym dyrektorem Biura Obsługi Placówek Oświatowych - mówił były już włodarz powiatu. - Jutro zamierzam zgłosić swoją gotowość do pracy.

Jeżeli Piotr Lizakowski przywrócony zostanie do pracy w magistracie, z funkcją dyrektora pożegnać będzie musiała się Alicja Kirstein.

DA

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.