Zmiana warty w Kościerzynie. Majewski oficjalnie burmistrzem

poniedziałek, 8 grudnia 2014 r., 19:47
fot. da

Michał Majewski złożył ślubowanie i został zaprzysiężony na burmistrza Kościerzyny. Na stanowisku zastąpił Zdzisława Czuchę, który funkcję włodarza miasta sprawował przez niemal dwadzieścia lat.

- Chciałabym bardzo serdecznie podziękować mieszkańcom Kościerzyny za udział w wyborach - mówił Michał Majewski, burmistrz Kościerzyny. - Najbardziej cieszę się z tego, że ponad połowa głosów została oddana na mnie. To ja będę teraz reprezentował kościerzaków. Jeszcze raz bardzo za to dziękuję, a ze swojej strony obiecuję, że będę ciężko pracował, aby powierzonego mi zaufania nie stracić.

Po niemal dwudziestu latach ze stanowiskiem włodarza miasta pożegnał się Zdzisław Czucha. - To był dobrze przepracowany okres - mówił były już burmistrz Kościerzyny. - Nasze miasto na tym bardzo zyskało (…). Wszystkim kościerzakom za tyle lat współpracy, wyrozumiałości, ale też współpracy takiej modelowej, chciałem bardzo serdecznie podziękować.

Z ustępującym burmistrzem żegnali się jego najbliżsi współpracownicy. - Myślę, że twoje zasługi są nie do przecenienia - mówił Kazimierz Stoltmann. - Nauczyłeś nas przede wszystkim tego, co nazywamy profesjonalizmem w działaniu. Za to chciałem ci bardzo serdecznie podziękować.

DA


Nie ma jeszcze żadnych opinii do tego artykułu. Masz szansę skomentować go jako pierwszy.