Galeria Wybickiego - otwarcie jeszcze przed świętami

piątek, 5 grudnia 2014 r., 13:29
fot. AL

Najprawdopodobniej 17 grudnia ma nastąpić oficjalne otwarcie Galerii Wybickiego w Kościerzynie. Centrum Handlowe liczy około 4400 m2 powierzchni użytkowej. Będą się w niej znajdować pasaże handlowe, jak również część gastronomiczna.

Przypomnijmy, że inwestorem dużego centrum handlowego w Kościerzynie jest gdańska spółka Immobilus. Obiekt składający się z dwóch budynków usługowych i wolnostojącego pylono reklamowego powstał w obrębie ulicy Wojska Polskiego. Powierzchnia zabudowy wynosi 1931 m2, zaś powierzchnia użytkowa obiektu 4430 m2. Przy centrum znajduje się ponad sto miejsc parkingowych.

Pierwsze takich rozmiarów centrum w Kościerzynie będzie nosiło nazwę Galerii Wybickiego z uwagi na sąsiedztwo pomnika Józefa Wybickiego.

W centrum mają znajdować się pasaże handlowe, jak i część gastronomiczna. Dotychczas najemcami pomieszczeń w centrum są takie firmy, jak: Rossmann, Polo market, Media Expert, Pepco, Bellascarpe, PKO, CCC.

Jak dowiedzieliśmy się od inwestora, Galeria Wybickiego ma zostać otwarta jeszcze przed świętami, najprawdopodobniej 17 grudnia. Ostatecznie tę datę inwestor potwierdzi w poniedziałek.

Anna Lehmann

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.