Wójt gminy Stara Kiszewa bez zastępcy. Andrzej Hinc wybrał karierę radnego powiatowego

środa, 3 grudnia 2014 r., 23:09
fot. da

Andrzej Hinc nie jest już zastępcą wójta gminy Stara Kiszewa. Zrezygnował po tym, jak dostał się do Rady Powiatu Kościerskiego. Prawo nie pozwala łączyć obu powyższych funkcji.

- Wybrałem mandat radnego powiatu - mówi Andrzej Hinc. - Uważam, że moja osoba będzie tu przydatna. Będę starał się reprezentować nie tylko interesy moich wyborców, ale też pozostałych mieszkańców. Chcę przyczynić się do tego, aby sprawy w powiecie kościerskim poszły w dobrym kierunku.

Andrzej Hinc całkowicie nie zrezygnował z pracy w Urzędzie Gminy Stara Kiszewa. Nadal jest prawą ręką wójta Mariana Picka. Obecnie jednak sprawuję funkcję sekretarza.

- W strukturze organizacyjnej Urzędu Gminy Stara Kiszewa wprowadzone zostały zmiany - informuje Andrzej Hinc. - Stworzono funkcję sekretarza, którą jakiś czas temu właśnie mi powierzono.

Do Rady Powiatu Kościerskiego dostał się również Grzegorz Świtała, zastępca wójta gminy Kościerzyna. Czy i on wybierze karierę radnego powiatowego? Okaże się już niebawem.

DA

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.