Stara Kiszewa. Maria Moritz przewodniczącą rady gminy

wtorek, 2 grudnia 2014 r., 15:14
fot. archiwum/AL

W poniedziałek w Urzędzie Gminy Stara Kiszewa odbywała się pierwsza sesja rady gminy kadencji 2014-2018. Maria Moritz, była wiceprzewodnicząca "wskoczyła" na stanowisko przewodniczącej rady gminy, stanowisko wiceprzewodniczącego piastować będzie Adam Dębski.

W trakcie sesji zaprzysiężono także wszystkich radnych kadencji 2014-2018, uroczyste ślubowanie złożył także wójt Starej Kiszewy, Marian Pick. W radzie tego samorządu doszło do sporej rotacji kandydatów. Swoje mandaty w radzie utrzymali: Daniel Urbanowicz, Mieczysław Krauze, Jan Zela, Jan Błaszczyk, Maria Moritz, Zdzisław Miętki, Hanna Słomińska, Maciej Filipkowski i Barbara Łangowska. W kadencji 2014-2018 zabraknie: Krystyny Czapiewskiej, Józefa Bielińskiego, Edmunda Nieżórawskiego i Krystyny Richter.

Nie wybrano wciąż członków i przewodniczących poszczególnych komisji, co nastąpić ma na przyszłej sesji rady gminy Stara Kiszewa.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.