Gmina Kościerzyna - znamy już nazwiska wszystkich radnych

poniedziałek, 17 listopada 2014 r., 02:02
fot. archiwum

Znamy już wszystkich radnych, którzy zasiądą w Radzie Gminy Kościerzyna 2014-2018. 64 kandydatów rywalizowało o 15 miejsc jednomandatowych okręgach wyborczych.

Okręg nr 1

(Część Sołectwa Skorzewo, ulice: Brzozowa, Jarzębinowa, Jeziorna, Kasztanowa, Kościelna, Kościerska, Krótka, Leśna, Łąkowa, Na Wzgórzu, Pogodna, Rzemieślnicza, Słoneczna, Spacerowa, Sportowa, Starowiejska, Wodna, Zdrojewskiego, Źródlana, nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi do nr 140 włącznie)

Robert Przewodowski (KW Prawo i Sprawiedliwość) - Skorzewo, 39 lat
Marian Seyda (KWW Mariana Seydy) - Skorzewo, 58 lat - wybrany radnym
Zygmunt Szulist (KWW Razem dla Gminy) - Skorzewo, 64 lata
Michalina Lasota (KWW Twoja Gmina Kościerzyna) - Skorzewo, 32 lata
Elwira Bober (KWW Tomasz Nadolny) - Skorzewo, 53 lata

Okręg nr 2
(Część Sołectwa Skorzewo, ulice: Cicha, Długa, Kolejarzy, Kwiatowa, Lipowa, Ogrodowa, Peplińskiego, Polna, Rekowska, Wąska, nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi od nr 141)

Zbigniew Wejer (KW Prawo i Sprawiedliwość) - Skorzewo, 49 lat
Roman Kropidłowski (KWW Romana Kropidłowskiego) - Skorzewo, 59 lat
Andrzej Bober (KWW Razem dla Gminy) - Skorzewo, 42 lata - wybrany radnym
Jan Półczyński (KWW Twoja Gmina Kościerzyna) - Skorzewo, 49 lat
Rafał Meier (KWW Tomasz Nadolny) - Skorzewo, 35 lat

Okręg nr 3
(Sołectwo Kościerzyna Wybudowanie, Sołectwo Nowa Wieś Kościerska)

Wojciech Burandt (Komitet Wyborczy Wyborców Wojciecha Burandt) - Nowa Wieś Kościerska, 37 lat - wybrany radnym
Dominika Węsierska (KWW Kościerzyna Wybudowanie) - Kościerzyna Wybudowanie, 31 lat
Andrzej Rużyła (KWW Andrzej Rużyła)
Jan Nakielski (KWW Razem dla Gminy) - Kościerzyna Wybudowanie, 73 lata
Aleksandra Kozłowska (KWW Twoja Gmina Kościerzyna) - Kościerzyna Wybudowanie, 39 lat

Okręg nr 4
(Część Sołectwa Łubiana, ulice: Kościerska, Krótka, Osiedlowa, Rzemieślnicza, Zakładowa)

Dorota Tryba (KWW Razem dla Gminy) - Łubiana, 55 lat
Ewa Zblewska (KWW Twoja Gmina Kościerzyna) - Łubiana, 63 lata
Marcin Żurek (KWW Tomasz Nadolny) - Łubiana, 38 lat - wybrany radnym

Okręg nr 5
(Część Sołectwa Łubiana, ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Długa, Jesienna, Jeziorna, Jodłowa, Kamienna, Kasztanowa, Kaszubska, Kolejowa, Kościelna, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Makowa, Miodowa, Ogrodowa, Pogodna, Polna, Rolnicza, Różana, Sadowa, Słoneczna, Spacerowa, Szkolna, Świerkowa, Wiosenna, Wodna, Zacisze, Zielona, Źródlana, nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi (bez nazw ulic))

Rafał Jażdżewski (KWW Nowa Przyszłość) - Łubiana, 43 lata - wybrany radnym
Piotr Kwidziński (KWW Razem dla Gminy) - Łubiana, 41 lat
Marian Brunka (KWW Twoja Gmina Kościerzyna) - Łubiana, 51 lat
Stanisław Kraskowski (KWW Tomasz Nadolny) - Łubiana, 55 lat

Okręg nr 6
(Sołectwo Kaliska Kościerskie, Sołectwo Kłobuczyno)

Stanisław Benet (KWW Nowa Przyszłość) - Kłobuczyno, 54 lata
Bożena Cieszyńska (KWW Razem dla Gminy) - Kaliska Kościerskie, 47 lat -wybrana radną
Andrzej Modrzejewski (KWW Twoja Gmina Kościerzyna) - Kłobuczyno, 54 lata
Irena Krupińska (KWW Tomasz Nadolny) - Kaliska Kościerska, 40 lat

Okręg nr 7
(Sołectwo Dobrogoszcz, Sołectwo Kościerska Huta, Sołectwo Puc, Sołectwo Zielenin)

Karol Męczykowski (KWW Karol Męczykowski) - Będominek, 35 lat
Andrzej Miszczak (KWW Andrzeja Miszczaka) - Kościerska Huta, 51 lat - wybrany radnym
Agnieszka Zaborowska (KWW Agnieszki Zaborowskiej) - Kościerska Huta, 61 lat
Jan Sadowski (KWW Razem dla Gminy) - Dobrogoszcz, 58 lat
Tomasz Bednarek (KWW Twoja Gmina Kościerzyna) - Dobrogoszcz, 34 lata
Wojciech Kiełpikowski (KWW Tomasz Nadolny) - Dąbrówka, 37 lat

Okręg nr 8
(Sołectwo Czarlina, Sołectwo Loryniec, Sołectwo Wąglikowice, Sołectwo Wdzydze)

Piotr Łęgowski (KWW Piotra Łęgowskiego) - Skoczkowo, 31 lat
Waldemar Hetmański (KWW Razem dla Gminy) - Wąglikowice, 52 lata -
Krzysztof Bławat (KWW Tomasz Nadolny) - Wąglikowice, 44 lata - wybrany radnym

Okręg nr 9
(Sołectwo Mały Klincz, Sołectwo Nowy Klincz)

Wiesław Jakubek (KWW Gmina Mała Ojczyzna) - Mały Klincz, 53 lata
Katarzyna Jereczek (KWW Razem dla Gminy) - Nowy Klincz, 41 lat
Grzegorz Szulc (KWW Twoja Gmina Kościerzyna) - Nowy Klincz, 42 lata
Franciszek Niklas (KWW Tomasz Nadolny) - Nowy Klincz, 65 lat -wybrany radnym

Okręg nr 10
(Część Sołectwa Wielki Klincz, ulice: 2 Pułku Szwoleżerów, 8 Marca, Derdowskiego, Gen. Józefa Hallera, Gościeradz, Gościeradzka, Kardynała Karola Wojtyły, Klasztorna, Ogrodowa, Sędzickiego, Szkolna, Witosa, Wybickiego)

Piotr Jankowski (KWW Piotra Jankowskiego) - Wielki Klincz, 52 lata - wybrany radnym
Tomasz Romanów (Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Romanów) - Wielki Klincz, 28 lat
Alicja Heksel-Bielińska (KWW Razem dla Gminy) - Wielki Klincz, 47 lat
Ewa Pobłocka (KWW Tomasz Nadolny) - Wielki Klincz, 38 lat

Okręg nr 11
(Część Sołectwa Wielki Klincz, ulice: Aleksandra Majkowskiego, Graniczny Młyn, Kaszubska, Kolejowa, Kościerska, Ks. Antoniego Peplińskiego, Osiedle 2000, Polna, Rogali, Rzemieślnicza, Słoneczna, Teodory i Izydora Gulgowskich, Wybudowanie)

Bernadeta Hamerska (KWW Razem dla Gminy) - Wielki Klincz, 51 lat
Arkadiusz Maliszewski (KWW Twoja Gmina Kościerzyna) - Wielki Klincz, 41 lat - wybrany radnym
Tomasz Nadolny (KWW Tomasz Nadolny) - Wielki Klincz, 37 lat

Okręg nr 12
(Sołectwo Grzybowo, Sołectwo Juszki, Sołectwo Rotembark, Sołectwo Sycowa Huta, Sołectwo Szarlota)

Daniel Gierszewski (KWW Daniela Gierszewskiego) - Grzybowski Młyn, 36 lat - wybrany radnym
Maria Kreft (KWW Razem dla Gminy) - Lizaki, 64 lata
Elżbieta Miotke (KWW Twoja Gmina Kościerzyna) - Szarlota, 60 lat
Agata Szczepańska (KWW Tomasz Nadolny) - Sycowa Huta, 23 lata

Okręg nr 13
(Sołectwo Mały Podleś, Sołectwo Nowy Podleś, Sołectwo Wielki Podleś, Sołectwo Sarnowy, Sołectwo Stawiska, Sołectwo Szenajda)

Marian Bławat (KWW Nowa Przyszłość) - Wielki Podleś, 63 lata
Tadeusz Bober (KWW Tadeusz Bober) - Sarnowy, 38 lat -wybrany radnym
Elżbieta Hildebrandt (KWW Gmina Mała Ojczyzna) - Sarnowy, 50 lat
Kazimierz Brzoskowski (KWW Razem dla Gminy) - Wielki Podleś, 57 lat
Jerzy Kupiecki (KWW Twoja Gmina Kościerzyna) - Stawiska, 60 lat
Zdzisław Brzeziński (KWW Tomasz Nadolny) - Stawiska, 64 lata

Okręg nr 14
(Sołectwo Częstkowo, Sołectwo Gostomie, Sołectwo Korne, Sołectwo Wieprznica)

Mateusz Cieszyński (KWW Nowa Przyszłość) - Korne, 24 lata
Bogdan Mański (KWW Razem dla Gminy) - Korne, 57 lat - wybrany radnym
Marcin Burandt (KWW Twoja Gmina Kościerzyna) - Korne, 34 lata
Robert Dera (KWW Tomasz Nadolny) - Częstkowo, 38 lat

Okręg nr 15
(Sołectwo Dębogóry, Sołectwo Niedamowo, Sołectwo Nowa Kiszewa, Sołectwo Małe Stawiska)

Elżbieta Hildebrandt (KWW Nowa Przyszłość) - Nowa Kiszewa, 36 lat
Danuta Szczepańska (KWW Danuty Szczepańskiej ) - Niedamowo, 57 lat -wybrana radną
Jerzy Ciepliński (KWW Razem dla Gminy) - Niedamowo, 65 lat
Karolina Jankowska (KWW Tomasz Nadolny) - Nowa Kiszewa, 24 lata

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.