Tragiczny wypadek pod Kościerzyną - nie żyje 22-latek

Dwie osoby nieprzytomne trafiły do szpitala

piątek, 29 sierpnia 2014 r., 07:29
fot. AL

Póki co niejasne są okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło w nocy z czwartku na piątek w Kościerzynie - Wybudowanie. Jadące od strony Skorzewa audi z nieznanych przyczyn zjechało na przeciwny pas ruchu i uderzyło w drzewo. Śmierć na miejscu poniósł 22-letni mężczyzna. Dwie osoby nieprzytomne trafiły do szpitala.

Jak informuje rzecznik kościerskiej policji, o około godz. 4.15 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu w Kościerzynie - Wybudowanie. Przejeżdżający tamtędy mężczyzna zauważył rozbite audi i leżące obok niego trzy osoby.

Mimo szybko podjętej akcji ratowniczej, jednej osoby - 22-letniego mężczyzny- nie udało się już uratować. Dwie pozostałe, 18-letnią obywatelkę Niemiec i 22-letniego mężczyznę, nieprzytomne przetransportowano do szpitala.

Wciąż niewiele wiadomo o okolicznościach zdarzeniach. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, jadące od strony Skorzewa audi w Kościerzynie - Wybudowanie z nieznanych przyczyn zjechało na przeciwny pas ruchu, a następnie uderzyło w przydrożne drzewo. Siłą uderzenia najprawdopodobniej odbiło się od niego, zleciało ze skarpy, zatrzymując się kilkanaście metrów dalej.

Szczegółowe okoliczności tragedii wyjaśniają kościerscy funkcjonariusze pod nadzorem miejscowej prokuratury.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.