Kościerzyna. 52-letni pacjent wyskoczył z okna szpitala - zginął na miejscu

wtorek, 15 lipca 2014 r., 21:57
fot. archiwum

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 22. Pacjent Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie wyskoczył z okna drugiego piętra placówki. 52-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego zginął na miejscu.

Jak informuje rzecznik kościerskiej komendy, Piotr Kwidziński we wtorek wieczorem policjanci otrzymali informację o tym, że pacjent kościerskiego szpitala wypadł przez okno. Skok z drugiego piętra okazał się tragiczny. 52-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego zginął na miejscu.

Obecnie na miejscu tragedii pracują policjanci z udziałem prokuratora, którzy wyjaśniają szczegółowe okoliczności dramatycznego zajścia.

Jak wynika z uzyskanych przez nas nieoficjalnych informacji, mężczyzna od kilku dni przebywał w szpitalu. Przez ten czas nie raz sprawiał problemy. Przez pewien okres był też przywiązany pasami do łóżka.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.