Wielkie grillowanie w Ogródku Jordanowskim

poniedziałek, 19 maja 2014 r., 09:51
fot. NB

Ponad tysiąc osób bawiło się na pierwszym w tym roku Pikniku Sąsiedzkim, który w sobotnie popołudnie odbył się w Ogródku Jordanowskim. Na wszystkich biesiadników, zarówno tych młodszych, jak i nieco starszych, czekało morze atrakcji.

Konkursy dla dzieci, animacje, malowanie twarzy, dmuchana zjeżdżalnia, strzelnica ASG, kiełbaski z grilla i wiele innych atrakcji czekało na wszystkich tych, którzy w sobotnie popołudnie odwiedzili Ogródek Jordanowski. Odbył się tam inaugurujący tegoroczny cykl imprez Piknik Sąsiedzki.

Jak szacują organizatorzy, wspólnie bawiło się ponad tysiąc osób.

Przypomnijmy, że impreza miała odbyć się już 4 maja, jednak zdaniem Ruchu Sąsiedzkiego Remus, teren nie nadawał się organizację imprezy z uwagi na zalegające w ogródku szkło. Przez niemal dwa tygodnie toczyła się batalia z urzędem miejskim o uprzątnięcie miejsca, co udało się w minionym tygodniu. Miasto posprzątało Ogródek Jordanowski, dzięki czemu stał się on bezpiecznym miejscem dla biesiadników.

Kolejne Pikniki Sąsiedzkie już niedługo.

Anna Lehmann
Natalia Bobrowska

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.