Sukces Dziemian - Orszak Trzech Króli z wielbłądem

wtorek, 17 grudnia 2013 r., 13:17
fot. archiwum

Dziemiany wygrały w konkursie "Głosuj na wielbłąda". Dzięki mobilizacji mieszkańców najbliższy Orszak Trzech Króli uświetni wielbłąd. Relację z wydarzenia pokaże zaś TVP.

Ostatnie dni głosowania były wielkim stresem dla organizatorów Orszaku Trzech Króli w Dziemianach. Kościerska gmina choć goniła wynik stolicy Podkarpacia - Rzeszowa nadal znajdowała się na drugim miejscu. Mieszkańcy jednak się zmobilizowali i to ostatecznie mała gmina Dziemiany pokonała kilkadziesiąt wielotysięcznych miast i wygrała w konkursie "Głosuj na wielbłąda".

W nagrodę najbliższy orszak uświetni wielbłąd. Wydarzenie, które ściąga prawdziwe tłumy do Dziemian, zrelacjonuje także telewizja publiczna.

Pozostaje jedynie pogratulować aktywności głosującym i oczekiwać na barwny korowód, który ulicami Dziemian przejdzie oczywiście już 6 stycznia.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.