Kościerzyna. Lodowisko ruszy już na Mikołajki

czwartek, 21 listopada 2013 r., 11:15
fot. nadesłane/UM w Kościerzynie

Trwają przygotowania do kolejnego sezonu zimowego, a co za tym idzie otwarcia Białego Orlika. Jeśli pozwolą na to warunki atmosferyczne, korzystać z lodowiska będzie można już od 6 grudnia.

Biały Orlik jest jedną z głównych atrakcji zimowych w Kościerzynie. Korzystają z niego uczniowie, dzieci, dorośli. Aktywnie czas spędzają na nim całe rodziny. Nic więc dziwnego, że z utęsknieniem czekają na otwarcie lodowiska. Miasto już przygotowuje się do ponownego uruchomienia orlika.

Jak informuje Urząd Miasta, tegoroczne lodowisko powstaje na płycie boiska wielofunkcyjnego "Orlik 2012" przy Zespole Szkół Publicznych nr 1 w Kościerzynie. Zarządca obiektu, którym jest Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji, zamierza otworzyć lodowisko w Mikołajki. Czy tak będzie? Dużo zależy w tej kwestii od warunków atmosferycznych.

Miejmy jednak nadzieję, że pogoda będzie sprzyjać i pierwsi amatorzy ślizgawki będą mogli wyjechać na lód już 6 grudnia.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.