Wielki Klincz. Grali, śpiewali i czarowali, by pomóc 6-letniej Agnieszce

niedziela, 6 października 2013 r., 19:25
fot. AL

"Dwa szczęścia są na świecie: jedno małe - być szczęśliwym, drugie wielkie - uszczęśliwiać innych" - te słowa Juliana Tuwima były mottem niedzielnego koncertu charytatywnego, który odbył się w Wielkim Klinczu. Nie zabrakło artystów, którzy wystąpili za darmo oraz ludzi dobrego serca, którzy nie szczędzili pieniędzy na leczenie sześcioletniej Agnieszki.

Występy teatralne, taneczne, wokalne, pokaz iluzji i wiele innych atrakcji towarzyszyły niedzielnemu koncertowi charytatywnemu w Wielkim Klinczu. Głównym celem imprezy była zbiórka pieniędzy na leczenie sześcioletniej Agnieszki Romanowskiej, która walczy z białaczką.

Mieszkańcy Wielkiego Klincza i okolic po raz kolejny udowodnili, że można liczyć na ich pomoc. Sala widowiskowo - sportowa wypełniła się po brzegi ludźmi dobrego serca, którzy nie szczędzili grosza na leczenie chorej sześciolatki.

Trwa liczenie środków, które udało się uzbierać podczas niedzielnej akcji. Jedno jest pewne, że nie wystarczy ona na całkowity powrót do zdrowia małej Agnieszki.

Ci, którzy chcieliby przekazać jeszcze środki mogą to uczynić za pośrednictwem specjalnego konta bankowego.

nr konta:15106000760000331000182615
nr subkonta 21366 Romanowska Agnieszka


Wpłaty z tytułu 1% podatku można kierować na konto:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z pomocą"
ul. Łomińska 5
01-685 Warszawa
KRS 0000037906 z dopiskiem 21366 Romanowska Agnieszka

Organizatorami koncertu byli: K.G.W. "Sąsiadki Aparatki" Wielki Klincz przy współpracy Dyrekcji Przedszkola "Tweety", Dyrekcji Zespołu Kształcenia w Wielkim Klinczu, harcerzy i Zakładu Sportu, Kultury i Turystyki Gminy Kościerzyna.

Anna Lehmann

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.