Motoserce już w sobotę w Kościerzynie!

czwartek, 18 kwietnia 2013 r., 12:16
fot. internet/motoserce.pl

Wielka impreza zorganizowana przez motocyklistów z Trójmiasta zawita w sobotę do Kościerzyny. Uczestnicy, jak co roku, będą oddawać krew i zapisywać się do banku dawców szpiku. Oprócz tego na wszystkich czekają występy artystyczne i morze innych atrakcji.

Przez cztery edycje organizatorom Motoserca udało się zebrać prawie 12 tysięcy litrów krwi. W tym roku impreza odbędzie się także w Kościerzynie i trwać będzie od 10 do 17 na rynku. W czasie jej trwania można będzie oddać krew oraz uzyskać informację jak zostać dawcą szpiku kostnego.

Organizatorzy przygotowali także wiele atrakcji, zarówno dla najmłodszych uczestników jak i dla dla dorosłych. Dla wszystkich tych, którzy zdecydują się zostać krwiodawcami przewidziana jest loteria z atrakcyjnymi nagrodami.

Na scenie kościerskiego rynku odbędą się także koncerty. O godzinie 10 wystąpi grupa Hectic Shadows, dwie godziny później zaprezentuje się Strzecha, o 14.30 wystąpią zespoły White Room oraz Slovenian Girl a jako ostatnia zagra grupa Vierna.

Szczegóły znaleźć można na stronie: www.motoserce.pl

W organizację imprezy zaangażowane są trójmiejskie kluby motocyklowe, w tym CRUISERIDERS NORTH, Stowarzyszenie Motocyklowe LOTOR, oraz WILD DOGS włączają się aktywnie w organizację Motoserca na terenie Trójmiasta i okolic już trzeci rok z rzędu. Akcje wspierają po raz kolejny także MOTOPOMORZANKI oraz władze powiatowe i Bburmistrz Kościerzyny.

JM
info:Stowarzyszenie Motocyklowe Cruiseriders

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.