Kościerzyna. Potrącony mężczyzna w szpitalu

piątek, 6 stycznia 2012 r., 12:29
fot. archiwum

Pierwsze dni nowego roku przyniosły kolejne potrącenie pieszego. W czwartek w Kościerzynie na ulicy Staszica doszło do potrącenia 60-latka.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 18 w centrum Kościerzyny. 33-letni mężczyzna poruszający się Nissanem Primerą potrącił 60-letniego mieszkańca powiatu. Pieszego z urazami ciała przewieziono do Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie.

Na chwilę obecną nie są znane szczegółowe okoliczności zdarzenia. Dalsze czynności w sprawie prowadzi kościerska policja.

Natalia Bobrowska

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.