Kościerzyna. Lodowisko już otwarte!

czwartek, 22 grudnia 2011 r., 18:17
fot. JM

W czwartek uroczyście otwarto i poświęcono "białego orlika", który mieści się tuż przy kościerskiej "Szóstce". Już od piątku wszyscy chętni będą mogli przyjść i pojeździć na łyżwach. Co ważne, ceny nie są wysokie - dorośli za godzinę jazdy zapłacą cztery złote, dzieci zaledwie trzy. Wypożyczenie łyżew kosztuje trzy złote.

Nowy obiekt, który powstał przy dofinansowaniu z Ministerstwa Sportu i Turystyki pomieścić może około 50 osób, wyposażony jest w wypożyczalnię łyżew oraz działać może aż do wiosny, kiedy to temperatura wzrośnie powyżej 10 stopni Celsjusza.

Lodowisko czynne będzie od godziny ósmej rano do 20. Od poniedziałku do piątku od godziny ósmej do 14 dzieci szkolne bezpłatnie będą mogły korzystać z lodowiska w ramach lekcji. Od 14 do 16 odbywać się będzie szkoła jazdy na łyżwach. Przez ostatnie cztery godziny korzystać będą mogli już wszyscy chętni.

Cennik przedstawia się następująco:

- dorośli - cztery złote za godzinę jazdy;
- dzieci w wieku szkolnym - trzy złote za godzinę jazdy;
- dzieci do siódmego roku życia - bezpłatnie,
- wypożyczenie łyżew - trzy złote;
- ostrzenie łyżew - sześć złotych.

Justyna Marszk

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.