piątek, 6 lipca 2018 r., 11:18
Kościerzyna. Strażnicy ujęli sprawcę zuchwałej kradzieży w lombardzie (1/4)
Kara do pięciu lat pozbawienia wolności grozi 22-letniemu mieszkańcowi Kościerzyny, który w środowe popołudnie okradł kościerski lombard. Został ujęty przez strażników miejskich.

wtorek, 26 czerwca 2018 r., 09:44
Kościerzyna. Rozpoznajesz go? Trwają poszukiwania sprawcy rozboju (2/2)
Doprowadził do stanu bezbronności sprzedawczynię lombardu poprzez uderzenie pięścią, a następnie zabrał precjoza o wartości 20.000 zł. Do zdarzenia doszło 19 kwietnia w Kościerzynie. Poszukiwania sprawcy rozboju wciąż trwają. Policja publikuje wizerunek napastnika. Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę, zgłoś to na Policję!

wtorek, 26 czerwca 2018 r., 09:44
Kościerzyna. Rozpoznajesz go? Trwają poszukiwania sprawcy rozboju (1/2)
Doprowadził do stanu bezbronności sprzedawczynię lombardu poprzez uderzenie pięścią, a następnie zabrał precjoza o wartości 20.000 zł. Do zdarzenia doszło 19 kwietnia w Kościerzynie. Poszukiwania sprawcy rozboju wciąż trwają. Policja publikuje wizerunek napastnika. Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę, zgłoś to na Policję!

piątek, 8 czerwca 2018 r., 12:00
Parki Trampolin JUMPCITY - atrakcja dla całej rodziny!
Od niemal 5 lat każdy, kto odwiedzi Parki Trampolin JUMPCITY ma szanse pokonać siłę grawitacji. W trzech nadmorskich parkach, wszyscy entuzjaści aktywnego spędzania czasu znajdą coś dla siebie. Wysokie loty, mnóstwo dobrej zabawy, aktywnie spędzony czas? To brzmi jak przepis na wyjątkowo udany wakacyjny wypad.

poniedziałek, 4 czerwca 2018 r., 13:16
Nieumyślne zaprószenie ognia przyczyną pożaru przy ul. Chojnickiej
Wszystko wskazuje na to, że nieumyślne zaprószenie ognia było przyczyną pożaru, do którego doszło w sobotę w nocy przy ulicy Chojnickiej w Kościerzynie. Ogień strawił między innymi jedno z mieszkań, a straty wstępnie oszacowano na około 600.000 zł.

wtorek, 24 kwietnia 2018 r., 09:44
Sobibór - film dla ludzi o mocnych nerwach
Ktoś kiedyś powiedział, że te narody umierają, które zaczynają zabijać dzieci. Patrząc przez pryzmat dziejów coś w tym jest.

niedziela, 22 kwietnia 2018 r., 22:32
Dziemiany. Płonął kompleks drewnianych budynków garażowych
Kilka zastępów strażaków walczyło w niedzielny wieczór z pożarem, do którego doszło w Dziemianach przy ul. 3 Maja. Pożar objął kompleks budynków garażowych, drewanianych, w których magazynowano opał. Akcja gaśnicza dobiegła końca, jednak jeszcze przez najbliższe kilka godzin przy pogorzelisku będą działali dziemiańscy strażacy.

poniedziałek, 26 marca 2018 r., 09:42
Wielkanoc pełna przygód! Daj się ponieść rodzinnej zabawie
Jak spędzić tegoroczne Święta Wielkanocne? Odpowiedź jest bardzo prosta - w rodzinnym gronie! Jednak przesiadywanie przed stołem i zajadanie się różnymi smakołykami przez cały dzień dawno wyszło z mody. Rodzinny czas zdecydowanie korzystniej będzie spędzić na ulubionych aktywnościach.

środa, 7 lutego 2018 r., 14:06
Kościerzyna. Spalali odpady - interweniowali strażnicy miejscy
Kościerzyna słynie z zanieczyszczonego powietrza, a jak widać na załączonym materiale filmowym, jej mieszkańcy dbają o to, by sława ta nie ustawała. Nasz Czytelnik nagrał bowiem filmik, jak w centrum miasta spalano odpady.

wtorek, 19 grudnia 2017 r., 08:38
Ogień strawił restaurację w Egiertowie - z żywiołem walczy ponad 20 zastępów strażaków (3/3)
Kilkanaście zastępów straży pożarnej walczy z pożarem restauracji w Egiertowie, a wciąż na miejsce kierowane są kolejne zastępy. Ogień objął cały budynek. Działania strażaków polegają nie tylko na ugaszeniu pożaru, ale również ochronie sąsiednich budynków.