piątek, 7 lipca 2017 r., 11:37
Kierowcy jeżdżą za szybko - w walce z piratami drogowymi pomaga mapa zagrożeń
Tylko przez czerwiec kościerscy funkcjonariusze otrzymali 83 zgłoszenie za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. 49 z nich zostało potwierdzonych. Najczęściej dotyczyły one przekraczania dozwolonej prędkości, nieprawidłowego parkowania, czy spożywania alkoholu w miejscu niedozwolonym.

środa, 5 lipca 2017 r., 10:35
Szarżował ulicami Kościerzyny, drift zakończył w bramie (2/2)
Szarżował ulicą Ogrodową, stracił panowanie nad pojazdem, BMW wjechał w bramę. Uciekł. Na jego nieszczęście zgubił tablice rejestracyjne, a całe zajście zarejestrowały kamery monitoringu. 23-letni mężczyzna w końcu przyznał się do spowodowania kolizji. Został ukarany mandatem karnym w wysokości 1.000 zł.

środa, 5 lipca 2017 r., 10:35
Szarżował ulicami Kościerzyny, drift zakończył w bramie (1/2)
Szarżował ulicą Ogrodową, stracił panowanie nad pojazdem, BMW wjechał w bramę. Uciekł. Na jego nieszczęście zgubił tablice rejestracyjne, a całe zajście zarejestrowały kamery monitoringu. 23-letni mężczyzna w końcu przyznał się do spowodowania kolizji. Został ukarany mandatem karnym w wysokości 1.000 zł.

poniedziałek, 29 maja 2017 r., 13:09
Depilacja laserowa Vectus w Gdańsku - Przełom w zakresie depilacji laserowej!
Gładka i piękna cera to marzenie wielu kobiet. Marzenie, które do niedawna musiało być okupione cyklicznym bólem, związanym z tradycyjną depilacją. Na szczęście w XXI wieku technologia jest na takim poziomie, iż można wykonać bezbolesną depilację laserową, która zapewni długi, skuteczny i bezpieczny efekt.

czwartek, 27 kwietnia 2017 r., 15:30
Przeżyj wspaniałą przygodę na morzu - wybierz się w rejs do Szwecji z kabaretem Łowcy.B
Jesteś fanem polskich kabaretów? Chcesz się porządnie wybawić i zdrowo pośmiać? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Już 12 maja na pokładzie promu Stena Spirit odbędzie się wyjątkowa, dwudniowa impreza. Czeka Cię nie tylko fantastyczny rejs do Szwecji i impreza na pokładzie statku, ale również spotkanie z kabaretem Łowcy.B i przezabawny występ jego członków. A wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie - 169 zł.

wtorek, 25 kwietnia 2017 r., 08:56
Footgolf w Przywidzu - poznaj nowy sposób spędzania wolnego czasu
Footgolf to nowa, oryginalna dyscyplina sportowa, która stanowi ciekawe połączenie piłki nożnej i golfa. W Przywidzu, oddalonym o zaledwie 20 km od Kartuz i Kościerzyny powstało pierwsze w Polsce pole footgolfowe z przeszkodami. Lubisz spędzać czas w ruchu na świeżym powietrzu? Koniecznie odwiedź kompleks i ciesz się nową formą aktywności fizycznej. To wspaniała rozrywka dla całej rodziny. Sezon 2017 już został otwarty.

piątek, 21 kwietnia 2017 r., 10:35
Kościerzyna. Dwaj młodzi mężczyźni odpowiedzą za zniszczenie kamer
Kara do pięciu lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom Kościerzyny, których w czwartek zatrzymali kościerscy policjanci. 18-latek i 20-latek podejrzani są o zniszczenie dwóch kamer monitoringu.

środa, 19 kwietnia 2017 r., 08:36
Music School w Kościerzynie od dekady rozwija muzyczne pasje
Muzyka to ich całe życie. Swoją miłością do niej, wiedzą i doświadczeniem dzielą się z innymi, zarażając ich tą pasją. Tak od dekady pracują nauczyciele Music School w Kościerzynie. Obecnie w placówce na lekcje śpiewu i gry na różnych instrumentach uczęszcza prawie sto osób w różnym wieku. Najpopularniejsza kościerska szkoła muzyczna właśnie świętuje 10-te urodziny.

środa, 12 kwietnia 2017 r., 09:31
Matematyka ratuje życie? Uczniowie "Budowlanki" udowadniają, że tak
Nie bez powodu określana jest królową nauk. Życie bez matematyki jest bowiem właściwie niemożliwe. Czwartoklasiści z kościerskiej "Budowlanki" udowodnili, że matematyka potrzebna jest nam nie tylko w życiu codziennym, czy pracy, ale też ratuje życie.

środa, 15 marca 2017 r., 13:46
Wiemy, kto w tym roku wystąpi na Truskawkobraniu! Sprawdź! (3/3)
Podczas tegorocznej imprezy na Złotej Górze wystąpią gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Organizatorzy tak przygotowali program, by każdy znalazł w nim dla siebie coś interesującego. Na scenie pojawią się Michał Szpak, Fancy i Sound'n'Grace.