W. Bonkowski o marszu równości: "To zboczeńcy, trzeba ich izolować"

wtorek, 18 października 2016 r., 12:24

"Pedałować, szybciej pedałować" "uchodźcy to was wszystkich w pień wyrżną" - między innymi takie hasła, eksponując je dodatkowo gestykulacją, wykrzykiwał senator Waldemar Bonkowski podczas marszu równości w stolicy Dolnego Śląska.- To jest zagrożenie. Nie można dewiacji promować jako normę. Dewiację trzeba leczyć, a zboczeńców trzeba izolować - podkreśla w rozmowie z nami senator Bonkowski.

Zobacz pełną treść wiadomości

Wielka szkoda , że nie ma badań psychiatrycznych dla kandydatów na parlamentarzystów...Przyjmujący się do pracy są badani przez lekarzy i psychologów , a posłowie i senatorowie nie. I zasiadają w ławach parlamentu różnej maści oszołomy i stanowią bałagan prawny , stanowią kulawe prawo , masowo produkują buble prawne utrudniając życie innym... Szkoda , że nie ma możliwości odwołania delikwenta jeśli się nie sprawdza... A cóż takiego dla wyborców zrobił imć tapicer który obecnie jest senatorem ? O ...
rafaello19742   środa, 19 października 2016 r., 21:08
No cóż, badania psychiatryczne nie są obowiązkowe u kandydatów na posłów i senatorów, dlatego mamy to, co mamy.Można tylko ubolewać nad poziomem kultury naszych "wybrańców".Mówi się,że jeśli Bozia dała,to niektórym całą szuflą.
resrim   środa, 19 października 2016 r., 17:21