Atrakcje na wesele - Facebudka

Dodano: poniedziałek, 9 kwietnia 2018 r., 10:42 | Ważne do: środa, 9 maja 2018 r., 10:42
Atrakcje na wesele - Facebudka

Treść ogłoszenia:

Fotobudka doskonale sprawdzi się na każdej imprezie – daje mnóstwo zabawy i wyzwala bardzo dużo emocji. Teraz możesz zamówić ją także na swoją uroczystość, korzystając z oferty firmy Facebudka zlokalizowanej w województwie dolnośląskim.

Facebudka utrwali wszystkie wasze wspomnienia ze ślubu, spotkania firmowego, osiemnastki oraz innych wydarzeń, oraz dodatkowo sprawi, że będą one jeszcze bardziej fascynujące. Wykonanie fotografii zajmuje zaledwie kilkanaście chwil – naciśnij przycisk, zrób śmieszną minę i po chwili odbierz oryginalne zdjęcie.

Fotografie można dodatkowo urozmaicić niesamowitymi gadżetami, aby były jeszcze bardziej oryginalne. uczestnicy z pewnością będą ustawiali się w kolejce, aby z niej skorzystać!

W ofercie działalności Facebudka znajduje się kompleksowa obsługa wszelkiego typu imprez. Wszystkie spotkania z pewnością nabierze rumieńców z fotobudką. Żadna impreza nie zagwarantuje tyle atrakcji co rozrywka z fotobudką. W ramach usługi przedsiębiorstwa zapewnia transport, obsługę, akcesoria, a także nieograniczoną liczbę zdjęć. Możemy wysunąć propozycję dodatkowo albumy na zdjęcia , a także specjalne pakiety.

Dodatkową opcją utrwalenia fotografii jest jego umieszczenie na Facebook'a.

Poznaj ofertę Facebudki na swoją imprezę. Zapraszamy!

Kontakt:
Atrakcje na wesele - Facebudka
http://facebudka.pl/facebudka-fotobudka-jako-atrakcja-na-wesele/
POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 121 lok. 14
53-332 Wrocław
+48 577 836 756
+48 605 420 847

Dane kontaktowe:

Facebudka
Wrocław
tel. 577 836 756
e-mail: facebudka1@onet.pl
WWW: http://facebudka.pl/facebudka-fotobudka-jako-atrakcja-na-wesele/

Zobacz także:

Wszystkie ogłoszenia w kategorii: Różne > Usługi