Prawo nowych technologii, obsługa prawna firm

Dodano: poniedziałek, 2 października 2017 r., 11:35 | Ważne do: środa, 1 listopada 2017 r., 10:35
Prawo nowych technologii, obsługa prawna firm

Treść ogłoszenia:

Prawo nowych technologii ulega nieustannym modyfikacjom, za co odpowiedzialne są szybkie zmiany, które zachodzą w tej właśnie branży. Przedsiębiorstwom działającym na tym rynku potrzebni są zatem sprawdzeni prawnicy. Najlepiej poszukać ich w Kancelarii Prawnej Zemła.

Nasz zespół składa się z prawników, których specjalnością jest prawo nowych technologii, dlatego można na nas liczyć w każdej sytuacji. Zajmujemy się między innymi opiniowaniem umów, analizują je pod kątem zgodności z przepisami i interesem klienta, a także przygotowywaniem regulaminów sklepów internetowych. Można zwrócić się do nas także w przypadku problemów z przejściem procedury rejestracyjnej w GIODO, która jest niezbędna ze względu na zasady określone w Ustawie o ochronie danych osobowych.

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do grona naszych stałych klientów każdego przedsiębiorcę, który już prowadzi działalność w branży nowych technologii, a także tych, którzy podjęli decyzję o otwarciu na przykład sklepu internetowego.

Dane kontaktowe:

Kancelaria Prawna Zemła
Wrocław
tel. 603998091
e-mail: kancelariazemla@poczta.fm
WWW: http://kancelariazemla.pl/oferta/prawo-nowych-technologii/

Zobacz także:

Wszystkie ogłoszenia w kategorii: Różne > Usługi