ZATRUDNIMY PRACOWNIKA PRODUKCYJNEGO / MONTAŻYSTĘ

Dodano: środa, 14 sierpnia 2019 r., 13:54 | Ważne do: środa, 21 sierpnia 2019 r., 13:54

Treść ogłoszenia:

Jesteśmy nowoczesną i szybko rozwijającą się firmą produkcyjną. Od ponad 15 lat aktywnie działamy na polskim i zagranicznym rynku w branży osłon okiennych, produkcji rolet i żaluzji.
Obecnie poszukujemy
PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI / MONTAŻYSTA

Opis stanowiska:
• cięcie komponentów do produkcji rolet,
• przygotowywanie podzespołów,
• współpraca z innymi pracownikami oraz przełożonymi podczas realizacji zamówień,
• utrzymywanie porządku na własnym stanowisku pracy,
• wykonywanie pomiarów, montaż rolet, obsługa Klienta,
Zapewniamy :
• stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,
• zarobki uzależnione od zaangażowania,
• pracę w zgranym zespole.

Wymagania:
• bardzo dobra organizacja pracy,
• odpowiedzialność za powierzone zadania,
• umiejętność pracy w zespole,
• komunikatywność,
• prawo jazdy kat. B

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV elektronicznie na adres: rekrutacja@imperoll.pl, w nagłówku wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska; listownie na adres: Imperoll, ul. Łąkowa 25, 83-340 Sierakowice lub osobiście.

UWAGA! Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.
W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Oświadczam, że przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji przez Przedsiębiorstwo Rodzinne „IMPEROLL” s.c. M. R.Schwabe, z siedzibą w Sierakowicach (83-340), przy ul. Łąkowej 25 , zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 r., tom 1, poz. 1182 ze zm.).”
Osoby zainteresowane pozostawieniem swoich danych w bazie P.R.”IMPEROLL” w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Rodzinne „IMPEROLL” s.c. M. R. Schwabe, z siedzibą w Sierakowicach (83-340), przy ul. Łąkowej 25, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Dane kontaktowe:

IMPEROLL
ul. Łąkowa 25, 83-340 Sierakowice
tel. 586847792
e-mail: rekrutacja@imperoll.pl