KAWALERKA PO REMONCIE

Dodano: wtorek, 13 sierpnia 2019 r., 11:01 | Ważne do: czwartek, 12 września 2019 r., 11:01
KAWALERKA PO REMONCIE

Treść ogłoszenia:

Sprzedam mieszkanie które znajduje się w miejscowości Kalisz 15 minut drogi autem od Kościerzyny. Dokładnie okolice Lipusza.

Mieszkanie
Składa się z 1pokoju, łazienki, przedpokoju, kuchni, oraz piwnicy 7,5 m2. Mieszkanie jest bardzo przytulne i ustawne. Całkowicie po remoncie. Możliwość umieszczenia dużych szaf i komód. Za dopłatą 3 000zlotych możliwość wyposażenia kuchni w meble. Mieszkanie bardzo sloneczne. Mieszkanie posiada jednego właściciela, bez zadłużeń, czynsze opłacone na bieżąco, brak wpisu hipoteki. Czysta księga wieczysta. Dużo miejsc parkingowych.

Budynek
Budynek jest zarządzany przez spółdzielnię mieszkaniową. Spółdzielnia nie posiada żadnych zobowiązań. Wszystkie remonty przeprowadzane są ze środków własnych. Remonty przeprowadzane według planów. W tym roku planowany remont elewacji.

Okolica
Największy atut to okolica. Dostęp do jeziora. Przepiękne lasy. Obok stadion dla uprawiających sporty. Liczne trasy rowerowe. Dla mam z dziećmi piękne trasy spacerowe. Udogodnienia dla rodziców w postaci kilku placów zabaw. Obok budynku przedszkole. Stacja PKP. W miejscowości znajduje się kościół, sklep, jezioro, bankomat. Można bardzo szybko dostać się do Kościerzyny a jednocześnie cieszyć się urokliwa okolica, cisza i spokojem. 663 827 497

Cena: 107.000 zł

Dane kontaktowe:

PERFEKTPROJEKT
KALISZ KASZUBSKI
tel. 570365305
e-mail: perfektprojektpp@gmail.com

Zobacz także:

Wszystkie ogłoszenia w kategorii: Nieruchomości > Sprzedam > Mieszkanie