Lokalizacja:

adres:
83-332 Borowo
ul. Długa 33A
 
czynne:
pon. - pt. od 08:00 do 20:00
sob. od 09:00 do 16:00
niedz. od 10:00 do 15:00
Piękny uśmiech wart jest każdej ceny! - u nas miło się zaskoczysz

Nie lubisz przepłacać ? Dobrze trafiłeś !
Nie jesteśmy dużą kliniką, prowadzimy rodzinną Pracownię Protetyczną przy domu.
Nasi pacjenci to nasze całe życie zawodowe.


Chciałbyś olśniewać uśmiechem, ale ubytki w zębach nie pozwalają Ci na to? A może kształt lub wielkość Twoich zębów są dla Ciebie niesatysfakcjonujące? Chcesz wiedzieć czy możliwe jest bezpieczne wybielanie zębów?


Pracownia Pięknego Uśmiechu to miejsce dla Ciebie. Specjalizujemy się w usługach protetycznych, wykonujemy kosmetyczne nakładki na zęby Snaponsmile, protezy zębowe, protezy akrylowe, licówki, korony i wiele więcej. Sprawdź już teraz naszą ofertę. Działamy szybko i skutecznie. W szczególnych przypadkach natychmiastowo.


Zastanawiasz się jaka jest cena aparatu na zęby, a także cena protezy? Bardzo dobrze trafiłeś. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i zaproponujemy zdecydowanie konkurencyjne ceny protez zębowych. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje protez zębowych, a szeroki wybór sprawia, że możemy dopasować je indywidualnie do Ciebie.


Jeśli Twoim problemem jest uszkodzona, złamana, pęknięta proteza zębowa - naprawa protez zębowych to nasza specjalność. Nie czekaj - cena naprawy protezy zębowej jest o wiele niższa niż cena protezy.

Jednak musisz wiedzieć, że usługi protetyczne są kosztowne ze względu na wysoki koszt wytworzenia, drogie surowce oraz czasochłonny proces tworzenia indywidualnych zleceń. Pamiętaj więc, że z nami inwestujesz w jakość, estetykę i komfort, a w naszej pracowni jesteś traktowany indywidualnie. Zawsze będziemy starali się pójść Ci na rękę.
Warto oddać się w ręce doświadczonych specjalistów.


Dbamy o Twoje zdrowie, bezpieczeństwo w trakcie wykonywanych zabiegów oraz dobre samopoczucie. Niezależnie od ceny i rodzaju wykonywanych usług, na końcu na pewno szeroko się uśmiechniesz. Nie czekaj, sprawdź ile kosztuje proteza zębowa, szyna wybielająca lub nakładki na zęby Snaponsmile. Cena nie jest powalająca, ale efekt z całą pewnością tak!
Zapomnij o dyskomforcie, deformacjach protezy oraz ukrywaniu uśmiechu.


Cena jaką płacisz to profesjonalne produkty, profesjonalny sprzęt i profesjonalni protetycy.
Same korzyści? Więc uśmiechnij się na swoją korzyść.